Sipariş ve Destek Hattı: 0 (850) 346 50 71

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Türkiye' de nerelere gönderebiliyorsunuz ?

Sizlerin bulunduğu her yerleşim bölgesine künefelerimizi gönderebiliyoruz. Teslimatlarımız İstanbul içi siparişlerde 24 saat, İstanbul dışı siparişlerde 48 saattir.

2- Hergün sipariş gönderebiliyor musunuz?

-18 derecede dondurulmuş künefelerimizi hafta içi pazartesi perşembe günleri arasında saat 15.30’a kadar sipariş verip ödemesini yaptığınız takdirde paketleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri vereceğiniz siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.

3- Kargo Ücreti ne kadardır ?

Tüm siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

4- Ürünleriniz buraya gelinceye kadar bozulmaz mı ?

Şoklanmış ürünlerimiz özel kutusunda muhafaza edilmekte olup, 48 saat boyunca hiçbir şekilde, şeklinde ve tadında bozulma olmamaktadır.

5- Ürünlerinizi ne kadar süre saklayabiliriz ?

-18 derece derin dondurucuda saklama süresi 1 yıldır.

6- Şerbet sıcak mı olmalı ?

Şerbetiniz oda sıcaklığında olmalı ve sıcak künefenin üzerine dökmelisiniz.

7- Ücreti nasıl ödeyeceğiz ?

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde İŞ BANKASI, GARANTİ BANKASI ve PTT BANK hesaplarımızı kullanarak havale / eft yapabilirsiniz. Ayrıca Pay Pal güvenli ödeme sistemiyle kredi kartınızdan günün her saatinde ödeme yapabilirsiniz.

8- İade alıyor musunuz ?

Eğer kargodan kaynaklanan sorun varsa bunu kesinlikle size yansıtmıyoruz. Yeni paketi kargo ücretsiz olarak sizlere ulaştırabiliyoruz ya da dilerseniz ücretinizi iade ediyoruz.

9- Malzemeleri nereden temin ediyorsunuz ?

Özel dökülmüş kalın telli kadayıf ve Hatay'da üretilen tam yağlı tuzsuz künefe peyniri kullanılarak hijyenik ortamda üretim yapılmaktadır.

10- Ürünlerinizin KDV'si ne kadardır ?

Gıda ürünlerimizin KDV oranı %8 , künefe tabaklarımızın KDV oranı %18’dir.