Sam Künefe
Sam Künefe

HAKKIMIZDA

Arma Grup Gıda A.Ş.

ARMA GRUP GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.


Uzun yıllardır Hatay'da gerçekleştirdiğimiz Künefe üretimini 2007 yılından bu yana İstanbul'da sürdüren firmamız 2013 yılı içerisinde kurumsal yapısını değiştirerek; yeni kimliği ile yeni adresinde faaliyete devam etmektedir. Uzun yılların getirdiği deneyimi damak tadıyla birleştirerek , en iyi künefeyi yapmak için gerekli bütün malzemeleri yerinde ve doğal üretim koşullarında elde etmeyi ilke edinen firmamız özel peyniri ile , kalın telli kadayıfı ile mükemmel ürünü oluşturma azmi ve kararlılığı içerisinde yoluna devam etmektedir. Ürettiği künefeyi ülkemizin her tarafına sevk edebilecek lojistik alt yapısı ile faaliyet gösteren firmamızın ayrıca ihracata da yönelerek, yurt dışında da tarihten gelen bu enfes tadı tanıtma ve pazarlama aktivitesini sürdürmektedir.

SAM KÜNEFE, Tarım bakanlığı izinleri alınmış Türk Gıda Kodeksine uygun, HELAL GIDA sertifikası ve kalite yönetim sistemlerinden 22001, 14001, 9000 belgelerine sahip olup, aynı zamanda kendi sektöründe BRC kalite onayı almış ilk ve tek noktadır. Uluslararası geçerliliği olan BRC kalite yönetim sistemi ile firmamız üretim hattından depolamaya, sevkiyattan ambalajlamaya kadar bütün uluslararası standartlarda çalıştığını belgelemektedir.

MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın bayi ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

VİZYON

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin tedarikçisi olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir üründen daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider kuruluş olmaktır.